Výměna velikosti

 

♻️   

Koupili jste si u nás něco a nesedí Vám velikost?
Do 14 dnů si u nás můžete vyměnit zakoupené zboží ze standardního prodeje. Produkty na zakázku s vlastním potiskem vyměnit nelze. 
 

Zboží na výměnu velikosti nám pošlete na adresu: 

 
DADDIES

Tylovická 27
Praha 5
15521


Do zásilky dejte fakturu a napište na ni, za jakou velikost chcete položku vyměnit - napište to do řádku nebo kamkoli do prostoru. V případě změny doručovací adresy oproti původní objednávce, uveďte adresu novou - požadovanou pobočku Zásilkovny.


Velikost vybírejte podle tabulky v kartě každého produktu.
VYHLEDEJTE SVŮJ PRODUKT V NABÍDCE A V POPISU PRODUKTU NAJDETE PODOBNOU TABULKU JAKO VIDÍTE NÍŽE:Tabulka obsahuje naměřené délky a označení kde měřit s obrázkem produktu. Tady je rychlá ukázka, jak s tabulkou pracovat: 


Na obrázku níže vidíte, že například bunda má přes prsa a boky míru "C". V tabulce pak pro velikost "L", najdeme číslo na řádku s mírou "C", což je 58 cm. Toto číslo je šířkou bundy položené na rovnou podložku. V případě, že chcete vědět, pro jaký objem hrudníku je takový textil vhodný, násobte číslo z tabulky dvěma, takže v tomto případě 58 x 2 = 116 cm. Bunda velikosti "L", je tedy vhodná pro objedm hrudníku do 116 cm . Je ale třeba počítat s prostorem pro svetr nebo jiné oblečení co budete pod bundou nosit. Vybírejte tedy vždy s malou tolerancí.

 

Specifikace velikostí ⚠️  VZOR!!! ⚠️

velikost [cm] 

 

XL 

2XL 

3XL  

 

63

65 

67,5 

70 

71 

 75  

C (hrudník a boky)

 

50

54

58

64

70

75   

 

59 

60 

61 

63 

64 

64,5   

Veškeré velikosti jsou uvedeny v cm. Akceptovatelná tolerance: + / - 5%.

 Softhell velikost

Obrázek a tabulka jsou pouze pro ilustraci.

 

Chcete ověřit možnost výměny Vaší objednávky? Odpovězte na jakýkoli e-mail od nás, třeba s potvrzením objednávky a nebo napište na info@daddies.cz  Vždy uvádějte číslo Vaší objednávky. 

 

Osobní  převzetí a doručení není možné, veškeré zakázky jsou vždy zasílány! Zásilka musí být doručena k nám na adresu. Z poboček Zásilkovny, Balíkovny a dalších přepravců bez doručení není technicky možné balíčky následně vyzvedávat. Upozorňujeme, že zaslání přes Zásilkovnu na adresu, velmi často končí na výdejním místě, doporučujeme zaslání klasicky Českou poštou. Děkujeme za pochopení.