Jak pečovat o textil

 

 

Pro udržení nejlepší kondice a barevnosti textilu a motivů, doporučujeme následující kroky: 

 

- perte vždy obráceno naruby a na 30°C, můžete ručně nebo v automatické pračce / mikiny na zip zapněte a obraťte.

- vyvarujte se použití agresivních pracích prostředků a bělidel.

- pozor na velké množství aviváže, které textil obecně nemá rád a pro motivy to platí dvojnásob. Malé množství neškodí, ale nic se nemá přehánět.

- pro použití sušičky se vždy informujte na štítku textilu, kde najdete pokyny k nastavení a zda je pro sušičku daný typ textilu vhodný.

- nečistěte chemicky a nepoužívejte odstraňovaše skvrn, mohou poškodit motiv a znehodnotit barevný textil- žehlete na teplotu opět podle materiálu tička - nastavení žehličky najdete na štítku. Nikdy nežehlete přímo přes potisk. 

 

Hrnečky a ostatní keramika:

- hrnečky bílé a s barevným ohraničením jsou vhodné do myčky i na běžné mytí. V myčce mají certifikovanou výdrž až 20.000 mycích cyklů.

- MAGICKÉ hrníčky myjte výhradně ručně a za použití šetrné strany houbičky. Hrubé předměty jako je drátěnka poškodí aktivní vrstvu.


SOFTSHELL bundy:

- věnujte zvýšenou pozornost informaci o způsobu pečování na visačce textilu. 

- nejšetrnější metodou praní bund je ruční očištění speciálním prostředkem určeným pro softshell textil s funkční membránou.

- k čištění použijte nejlépe čistou houbičku a speciální roztok nebo mýdlovou vodu.

- praním v automatické pračce po čase materiál ztratí nepromokavost.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení